جمعه , اکتبر 30 2020

هزینه طراحی یک وب سایت

هزینه های یک وب سایت معمولا شامل موارد زیر است:

http://www.iluminada.com/images/lightbulb.jpg
طراحی وب سایت
  • هزینه ثبت دامنه، com. (دات کام) یا net org  سالانه حدود هشت هزار و پانصد تومان می باشد، البته دامنه های دیگر با پسوند های خاص نیز وجود دارند که قیمتهای آنها قدری بالاتر یا پاین تر است.
  • اجاره فضا در اینترنت که صفحات سایت شما و ایمیل های شما را نگهداری می کند که قیمت آن بر حسب نیاز شما سالیانه از ۲۰ هزار تومان یا بالاتر می باشد.
  • طراحی صفحات وب سایت قیمتی کاملا متغیر بر اساس زبان برنامه نویسی، نوع طراحی، تعداد صفحات و نرم افزارهای مورد نیاز دارد ولی حداقل قیمت برای یک سایت کوچک (البته با طراحی قالب زیبا و داینامیک با بهینه سازی در موتورهای جستجو سالم و امن) حدود ۲۰۰ هزار تومان می باشد. این قیمت برای یک سایت معمولی چیزی حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد.
  • ممکن است در بازار، قیمتهای پایینتری برای طراحی وب سایت وجود داشته باشد ولی همیشه کیفیت را مورد نظر داشته باشید. متاسفانه در ایران گاهی یک برنامه نویس، برای طراحی سایت کارهایی اعم از طراحی گرافیک و جلوه های بصری سایت را نیز به صورت غیر حرفه ای انجام می دهد. بدانید که طراح سایت شما همیشه باید در دسترس شما باشد تا تغییرات سایت را سریع و منظم انجام دهد.

درباره‌ی hostirani