سرویس مترجم گوگل – ترجمه گوگل – ترجمه متن، ترجمه سایت ، صفحات وب و اسناد

امکان ترجمه متون و صفحات وب از زبان فارسی به انگلیسی و بر عکس توسط سرویس ترجمه گوگل در دسترس عموم قرار گرفته است. اعلام شده که این سرویس هنوز در مرحله آزمایشی اولیه قرار دارد و به همین دلیل در ترجمه با مشکلات مختلفی روبرو خواهد بود.

گوگل اعلام کرده که به علت نیاز کاربران فارسی زبان به ترجمه در روزهای اخیر سرویس ترجمه فارسی را زودتر از موعد راه اندازی کرده است و به همین دلیل از کاربران درخواست نموده در صورت مشاهده ترجمه های نامناسب با کلیک کردن روی لینک «بهبود ترجمه» به افزایش کیفیت این سرویس کمک کنند.

برای استقاده از سرویس ترجمه گوگل بروی لینک مترجم متون آنلاین کلیک کنید .

Summary
Article Name
سرویس مترجم گوگل
Author
Description
سرویس مترجم گوگل - ترجمه گوگل - ترجمه متن، ترجمه سایت ، صفحات وب و اسناد

309 دیدگاه در “سرویس مترجم گوگل – ترجمه گوگل – ترجمه متن، ترجمه سایت ، صفحات وب و اسناد

  1. سلام بارک ا… به شما با این خدمت مفیدتون که نه فکر تبلیغ هستید نه … واقعاً ممنون

  2. تکرار می نمایم ، از کجا دانلود نمایم لطف میکنید. اگر رهنمایی ایم نمایید! زیرا من هرقدربرای دانلود به سرچ میرویم، دانلود میگوید اما دانلود نمیکند.
    لطف کنید.

  3. مجددآ خواهش میکنم، از هر طریق ممکن کمکم کنید تا نرم افزار ترجمه را به تفویض نمایید، حقیر نوازی میکنید.

  4. باسلام وخسته نباشیدوتشکرازشماکه زحمیت میکشید ومنیت نمیگذارید صفحه ای که باز میکنم آگهی های تبلیغات جلوی صفحه را میگرند ومزاحم میشومد چکار بکنم که ثابت باشند باتشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>